Uczestnicy

NrKrajUczestnikMiejscowośćLiczba gołębi
1PolskaTARASIUK JERZYŁOSICE6+3
2PolskaTEAM WARKAWarka 6+3
3PolskaBIENIEK FAMILY LOFTKlippan 6+3
4PolskaStaskiWysokie Mazowieckie6+3
5PolskaSteciuk StanislawMiędzyrzec Podlaski 6+3
6PolskaDominik LutczykŁączna6+3
7PolskaMarcin BialyCiechanowiec6+3
8PolskaDARIUSZ ZABRODZKISULEJÓWEK6+3
9PolskaDARIUSZ ZABRODZKI ASULEJÓWEK6+3
10PolskaRAFITA RacingŁOSICE6+3
11PolskaMIKARakowiska6+3
12PolskaTEAM SiemiatyczeSiemiatycze6+3
13PolskaJanusz TarasiukŁosice6+3
14PolskaMariusz KuletaJacentów 6+3
15PolskaTOMASZ JOPEKBYDGOSZCZ6+3
16PolskaWITOLD LESZCZYNSKIJacków6+3
17PolskaKSW6667BELNO6+3
18Polskatesteswrocław1
19PolskaRusinek-MarcinkowskiPLESZEW6+3
20PolskaAukcjegiewont.plPyzówka5
21PolskaWIKTORSIEMIATYCZE6+3
22PolskaStasiekHajnowka6+3
23PolskaTomekHajnowka6+3
24PolskaZbigniew StefanskiLipno 6+3
25PolskaJozef WyrwontBrzeszcze6+3
26PolskaKozak - TopLofts.euSiedlce5
27PolskaPAWEL ABRAMOWSKIKLUKI6+3
28PolskaMiroslaw BaginskiLondyn6+3
29PolskaAdam CiereszkoBruksela6+3
30PolskaOLR MAZURYBruksela6+3
31PolskaMarek KarpinskiRADZYŃ PODLASKI6+3
32PolskaWlodek WaskoSiedlce6+3
33PolskaPawel BaranowskiPogorzelec6+3
34PolskaMWG ROGOWOBrzeszczki Duże6+3
35PolskaMarek SzczechuraSadowne6+3
36PolskaMarek Szczechura ASadowne6+3
37PolskaJacek KarczSulejówek6+3
38PolskaZenon OjdanaSadowne6+3
39PolskaRytel KrzysztofGrezowka 6+3
40PolskaSkrzypekKomarno5
41PolskaJanusz StefaniukSzawły 6+3
42PolskaPawel Paulina GrochowscyKrześlin 6+3
43PolskaTEAM PegazKielce6+3
44PolskaJozef WaniaPrzysietnica6+3
45PolskaKucinski i SiecinskiGdańsk6+3
46PolskaKarol PoplawskiCiechanowiec2
47PolskaLukasz LipkaWarszawa6+3
48PolskaSylwester PiekutŁochów6+3
49PolskaMotylBachowice 6+3
50PolskaMariusz AnkusBieniowice6+3
51PolskaRoman JagusOrzechów2
52PolskaTomasz RowickiSokołów Podlaski3
53PolskaCzarna MambaKraków6+3
54PolskaBartek KrolikowskiBozepole wielkie 6+3
55PolskaRadoslaw RostkowskiToporek3
56PolskaAdam NiedziolkaRole3
57PolskaAnna DomagalaBachowice 6+3
58PolskaDominik CHaciakCHodów6+3
59PolskaZakrzez88Ciechanów3
60PolskaMarcin KoziolPruszyn4
61PolskaArtur ZambrzyckiPyrzyce6+3
62PolskaSadowski TeamSzewnica6+3
63PolskaBujalski teamGdańsk6+3
64PolskaMariusz CHlopeckiPołczyn Zdrój5
65PolskaKazimierz GurgulCZchów5
66PolskaJaroslaw JatczakŚniadowo6+3
67PolskaMateusz GrzywaBiałystok5
68PolskaFrackowiak ArturBobrowniki6+3
69PolskaFrackowiak Artur 1Bobrowniki6+3
70PolskaFrackowiak AgnieszkaBobrowniki6+3
71PolskaRobert SkowronZagnańsk 6+3
72PolskaJolanta CiszekSiedlce 6+3
73PolskaHenryk MatejczukMordy6+3
74PolskaStanislaw BobekCzarny Dunajec6+3
75PolskaUjazdaRNasielsk 4
76PolskaMISUniszewo4